Productnieuws 2025
Märklin digital updates
De afgelopen week zijn er updates vrijgegeven voor diverse Märklin digital apparaten: De CS2, CS3/3+, Mobile Station2 en Booster. De updates via Internet worden aan de betreffende apparaten aangeboden, de USB-versie om te downloaden is inmiddels ook beschikbaar.
Märklin & Trix Herfstnieuws 2025
De laatste dagen was het buiten behoorlijk herfstachtig. Maar de komende dagen wordt het nog prachtig nazomerweer! Met de 40e Internationale Modelspoortentoonstelling en de 14e Märklin Dagen in Göppingen van 19 tot en met 21 september 2025 nemen we afscheid van de zomer en luiden we de herfst in, met het bijbehorende modelspoorseizoen. Dus wederom tijd voor het Märklin/Trix Herfstnieuws!
PIKO noviteiten 2025 deel 2
Vandaag hebben we de digitale folder ontvangen met deel 2 van de PIKO noviteiten voor 2025.
In dit nieuwe programma zitten talloze locomotieven, die vaak in meerdere uitvoeringen (analoog, digitaal, AC) leverbaar zijn.
Märklin/Trix 2de serie Insider modellen
De beste nieuwbouw-stoomlocomotief van de Deutsche Bundesbahn verscheen in 1955 op de baan. Ze moest, met haar vermogen van ongeveer 1000 pk en een maximum snelheid van ongeveer 100 km/u, als alles kunner talrijke locomotieftypen gaan aflossen, waarvan het grootste deel nog uit de tijd van de Länderbahnen stamde.
Zomernieuws 2025 van Märklin en (Mini)Trix
Al weken lang is het fantastisch weer in ons kikkerlandje. De uitbundig schijnende zon heeft al voor verschillende zomerse dagen gezorgd. Hoog tijd dus voor het nieuwe Zomerprogramma van Märklin en Trix!





